Gemeente Aa en Hunze huldigt sportkampioenen 2018

Op dinsdag 5 februari 2019 huldigen sportwethouder Bas Luinge en de sportcombi’s de sportkampioenen van 2018 uit de gemeente Aa en Hunze. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in het dorpshuis in Annen worden 18 sportkampioenen in het zonnetje gezet. Vier van deze sportkampioenen worden genomineerd voor het Sportgala Drenthe op 11 maart 2019.

De volgende sporters ontvangen de prijs Sportkampioen Aa en Hunze 2018:

SGO Jo10 uit Grolloo, voetbal 

3e plaats Noordelijke KNVB beker

Liza Meijer uit Rolde, turnen

1e plaats Drents kampioenschap burg

Megan Dissel uit Schoonloo, turnen

1e plaats Drents kampioenschap toestel
1e plaats Drents kampioenschap sprong

Nynke Wientjes uit Rolde, turnen

1e plaats Drents kampioenschap brug 

Marit Oosterhuis uit Gasselte, majorette 

Provinciaal kampioen sterparade jeugd 2
Provinciaal kampioen solo jeugd 2

Kirsten Oosterhuis uit Gasselte, majorette

Provinciaal kampioen technisch programma niveau 2

Josefine van der Linden en Yvette Venema uit Gasselte, majorette 

Provinciaal kampioen twirling duo adult

Yvette Venema uit Gasselte, majorette:

Provinciaal kampioen twirling 1 baton adult
2e plaats solo senior top 

Anna- Romée van der Spoel  uit Eexterveen, atletiek 

1e plaats speerwerpen Noord Nederlands kampioenschap junior D
1e plaats discuswerpen Noord Nederlands kampioenschap junior D
2e plaats kogelstoten Noord Nederlands kampioenschap junior D
3e plaats kogelstoten NK Indoor junior D
3e plaats discus NK Outdoor junior D

Rozemarie Fokkema uit Rolde, atletiek

1e plaats speerwerpen Noord Nederlands kampioenschap junior C
1e  plaats discuswerpen Noord Nederlands kampioenschap junior C
1e plaats kogelstoten Noord Nederlands kampioenschap junior C
6e  plaats discuswerpen Nederlands kampioenschap junior C

Niels van der Gracht uit Annen, wielrennen

1e  plaats district kampioenschap nieuwelingen
2e plaats KNWU klimmerstrofee nieuwelingen

Jeanique Hoeve uit Spijkerboor, synchroonspringen

2e plaats Nederlands kampioenschap C Senioren 

Sabine Spreen uit Rolde, obstacle course racing

1e  plaats Wereld kampioenschap OCR standard course 15 km age group 25-29 jaar

Bart Seffinga uit Annen, schaatsen

1e  plaats Wereld kampioenschap sprint 35-40 jaar
1e  plaats Nederlands kampioenschap 500 meter 35-40 jaar

Tie Franke uit Ekehaar, kleiduivenschieten

1e  plaats Nederlands kampioenschap

Jarno Enting uit Eext, vissen

1e plaats Nederlands kampioenschap Feedervissen 

A.K.C ’54 uit Anderen, korfbal

Zaalkampioen 4e klasse KNKV afdeling Noord
Veldkampioen 5e klasse KNKV afdeling Noord 

Team Bennie Streuer uit Grolloo, zijspan

1e plaats Nederlands kampioenschap zijspan  
4e plaats Wereld kampioenschap zijspan 

Sportgala Drenthe

De gemeente Aa en Hunze nomineert vier sportkampioenen voor Sportgala Drenthe op 11 maart 2019:

  • Sportvrouw: Sabine Spreen (Obstacle course racing)
  • Sportman: Bart Seffinga (Schaatsen)
  • Sporttalent: Anna- Romée van der Spoel (Atletiek) 
  • Sportteam: Team Bennie Streuer (zijspan)

Er kan gestemd worden op de genomineerden via www.sportgaladrenthe.nl