Openbare besluitenlijst collegevergadering 7 februari
Datum 07-02-2023
Voorzitter Anno Wietze Hiemstra
Agenda
Het college stelt de agenda vast.
Uitnodigingen
Het college bespreekt de uitnodigingen.
Evaluatie zwemseizoen 2022 en voorstel openingstijden en tarieven 2023 zwembaden Zwanemeer Gieten en de Borghoorns Annen
Het college besluit:
1. Kennis te nemen van de evaluatie van het zwemseizoen 2022;
2. In te stemmen met de openingsperiode/openingstijden voor 2023;
3. In te stemmen met de abonnementsprijzen en overige tarieven voor 2023.
Zwembaden Annen en Gieten hebben een in 2022 een goed seizoen gedraaid. Veel mensen hebben een bezoek gebracht aan de zwembaden en zijn positief over het nieuwe abonnement – en registratiesysteem. In 2023 gaat het zwembad een extra avond open voor baantjes zwemmers. Er wordt voor 2023 geen verhoging toegepast op de entreetarieven van de zwembaden.
Verordening controle financiële beheer en organisatie (artikel 213 Gemeentewet) van de gemeente Aa en Hunze
Het college besluit om de verordening controle op het financiële beheer en op de inrichting van de financiële organisatie (ex artikel 213 Gemeentewet) van de gemeente Aa en Hunze vast te stellen.